K6X1008C2D-TF55
零件编号:
K6X1008C2D-TF55
产品分类:
存储器
制造商:
Samsung Semiconductor, Inc.
描述:
SRAM ASYNC SLOW 1M 128Kx8 5V 32-
封装:
Tray
库存
base.lang_mini : 100
数量
价格
总价
100
零件状态
Obsolete
电压 - 供电
4.5V ~ 5.5V
工作温度
-40°C ~ 85°C (TA)