AT25SF081-MHD-T
零件编号:
AT25SF081-MHD-T
产品分类:
存储器
制造商:
Renesas Design Germany GmbH
描述:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8UDFN
封装:
Tape & Reel (TR)
库存
base.lang_mini : 2500
零件状态
Obsolete
安装类型
Surface Mount
可编程
Not Verified
内存类型
Non-Volatile
内存容量
8Mbit
存储器结构
1M x 8
工作温度
-40°C ~ 85°C (TC)
内存格式
FLASH
电压 - 供电
2.5V ~ 3.6V
技术
FLASH - NOR
时钟频率
104 MHz