AT25SF081-MHD-T
Номер запчасти
AT25SF081-MHD-T
Классификация продуктов
Память
Производитель
Renesas Design Germany GmbH
Описание
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8UDFN
Пакет
Tape & Reel (TR)
Запасы
base.lang_mini : 2500
Статус детали
Obsolete
Тип монтажа
Surface Mount
Программируемый
Not Verified
Тип памяти
Non-Volatile
Объем памяти
8Mbit
Организация памяти
1M x 8
Рабочая температура
-40°C ~ 85°C (TC)
Формат памяти
FLASH
Напряжение питания
2.5V ~ 3.6V
Технология
FLASH - NOR
Тактовая частота
104 MHz